13 Eylül 2013 Cuma

DÜĞÜN VE COLD STONE

 Düğünümün üzerinden dün tam bir ay geçmiş oldu. Bir ömür beraber yaşlanmaya söz verdik bizde. Dün evlilik ay dönümümüzdü bilin bakalım naptık? COLD STONE'da dondurma yedik.

 Blogumu takip edenler bilir Cold stone benim Koredeyken tattıdığım amerikan asıllı bir dondurma zinciridir tık tık. Özelliği dondurmanın içine isteğinize göre kurabiye çilek çikolata bon bon vs gibi ürünler atıp mermerde harmanlıyorlar ve mükemmel bir lezzet ortaya çıkıyor. Döndüğümden beri dört gözle türkiye pazarına girmesini bekliyordum ve Haziran itibariyle Ortaköy Beylikdüzü ve Pendik(marina)'da şubeleri bulunmakta. Ülker sayesinde cold stone kavuştum ah bu arada dondurmalar ülkerin fabrikasında üretiliyor ama kesinlikle golf dondurmalardan değil özellikle sordum reçetesi farklıymış zaten tadındanda gayet net farkediliyor.
 Benim favorim ''Strawberry Banana Rendezvous''. İçinde kurabiye çilek muz ve beyaz çikolata parçaları var. Muhakkak denemelisiniz.Üstteki Korede Coex Mall'da yediğim .
Alttaki dün Pendik Marinada yediğim.
Tek farkı türklerin malzemeyi biraz daha pinti koyuşu:D ama lezzet aynı <3
Birer tanede tanede kına ve düğün resmi sizin için:)


2 yorum:

Şirine dedi ki...

işallah bir ömür boyu mutlu olursunuz birbirinize çok yakışmışsınız.bloğunu yeni keşfettim gerçekten yazdıkların çok içten ve çok güzel anlatmışsın

TUĞBA dedi ki...

Çok teşekkürler darısı başına:) ayrıca memnun oldum^^

Yorum Gönderme

WRİTE A COMMENT ! :) SÖYLE ! :)✿✿✿