1 Kasım 2010 Pazartesi

ELVEDA ''MİSCHİEVOUS KİSS '' ♥ (I miss you michievous kiss(작별)

   Dizinin daha resimlerini gördüğümde gelecek vaat ettiğine emin olmuştum, yine de bu denli bağlanacağımı sanmıyordum :'(  Şirin Kim hyun joong'u muhakkak ki ''ss501'' grubuna dahil olmasının haricinde nam-ı değer BOYS OVER FLOWERS'dan tanıyoruz. Aslında orada onun için  ne kadar üzülsemde  benim için Lee Min Hoo'nun gölgesindeydi hep.Ahh farkedememişim meğer ne güzel gülüyormuş (^_^)

O ğüldüğünde içimin yağları eriyor , mest oluyorum adeta, hele o bıyık altı gülüşleri:) Ahh Kendimi Vildancana ihanet ediyor gibi Hissettim(Bu arada vildancan benim sınıf arkadaşım ve bir Kim Hyun Joong hayranı anlaşıldığı üzere) Vildancan , biyanne , çinça biyanne,ama oppam olmadığına yemin edebilirim :)

Az ve öz konuşan , az gülen ama tam gülen, bilgili ama suskun... Çok merak ediyorum, gerçektede öyle biri mi acaba ? Çok yakışıklı bulmuyorum ama güldüğü zaman Oh Ha Ni nin dediği gibi dünya duruyor sanki :) Beni en çok bağlayan bu dizide aslında sessizce onun da Oh Ha Niyi çok sevişi oldu... Çok mu romantik ne ? :) Ohh ottukeee?  omoo çinça naega michingeoya???Bazen hayal kurmayı abartıyor muyum ne? Onla karşılaşabilmemin oluru var mı ki :)?


  Bide gerçekten merak etmeden geçemiyorum, Baek sung Joo'nun annesi gibi bir anne daha var mıdır ? varsa da bana düşermi acaba?

Omonniim , seni çok özleyeceğim :(Ve diziden kareler :) çannnn

İŞTE İTİRAF ZAMANI :)
SEVDİĞİM A
NLARDAN BİRİ :D ELVEDA  ''MİSCHİEVOUS KİSS ''
Not: kesinlikle oppam değildir !!! sadece çok seviyorum bu çoçuğu :)

1 yorum:

Ceylin'in Annesi dedi ki...

Merhaba Tuğba,
blogunu bugün keşfettim tek tek sayfalarda ilerliyordum da bulamaım acaba Boys Over Flowers hakkında özel bir post yapmadın mı, var da ben mi göremedim.
Kore sevdasına yeni bulaşmış biri olarak Kore dizilerini yeni yeni ziliyorum şuanda Boys Over Flowers'i izliyorum. Onun hakkında yazdıklarını okumak istedim ...

Yorum Gönderme

WRİTE A COMMENT ! :) SÖYLE ! :)✿✿✿